0800330291

Курс чеської крони до гривні в Ужгороді на сьогодні

CZK/UAH
  •  

Світова економіка невпинно розвивається, з’являється більше можливостей відвідувати інші країни або працювати на іноземних роботодавців. Все це призводить до зростання популярності обміну валют. Саме тому багатьох цікавить курс крони до гривні в нашому місті. Адже він є досить динамічним і кожен розраховує на максимальну вигоду від продажу іноземних купюр. Про те, де краще перевести крони в грн в Ужгороді ми розкажемо далі.

Курс чеської крони: особливості валюти

Актуальний курс чеської крони пов'язаний з рівнем попиту на дану валюту. Взагалі CZK є одним зі старіших європейських грошових знаків. Перші монети були введені в обіг на початку становлення Чеського королівства. Цікаво, що сама назва грошей, які в національній вимові звучить як «коруна», означає ще і символ королівської влади — корону.

Сучасна чеська купюра з’явилась в обігу не так давно — в 1993 році, прийшовши на заміну чехословацькій кроні. Це було пов’язано з розпадом Чехословаччини на дві держави. Офіційна грошова одиниця Чехії складається зі 100 монет — гелерів. Але на початку осені 2008 року Нацбанк країни вивів з обігу всі монети. Тому зараз, окрім банкнот, можна зустріти лише монети номіналом в 1, 2, 5, 10, 20 і 50 CZK. Наразі країна залишається одним з небагатьох членів Євросоюзу, де «ходять» свої національні гроші паралельно з євро. І згідно з опитуваннями, проведеними Центром вивчення громадської думки, тільки 20% жителів Чехії підтримують ідею переходу на євро. За перехід виступають студенти та чехи з вищою освітою з середнім і високим рівнем достатку.

Самий оптимальний курс крони до гривні на сьогодні

Перевести крони в гривні можна в декількох місцях:

  • банках;
  • обмінках;
  • на чорному ринку.

Перші два варіанти є легальними та надійними, оскільки вони мають всі дозволи від держави на проведення подібного роду діяльності. Проте банківські установи мають певні недоліки. По-перше, обмінні операції є лише однією з видів їх діяльності, тому банки дозволяють собі встановлювати завищену вартість банкнот. А, по-друге, в банківських відділеннях часто бувають великі черги та низькі ліміти на суму коштів. Що, звичайно, знижує зручність та комфорт при користуванні їх послугами. Саме тому більшість містян віддають перевагу обмінним пунктам.

Найбільш вигідний курс крони до гривні на сьогодні пропонує наша обмінка. Це пов’язано з політикою нашої компанії, націленої на інтереси клієнта та довгострокове співробітництво. Багато обмінних пунктів встановлюють таку вартість банкнот, щоб отримати максимальну вигоду від кожної конвертації. На відміну від них, ми підтримуємо вигідний рівень конвертації та невелику різницю між ціною покупки та продажу купюр. Це приваблює до нас багато відвідувачів та гарантує взаємну вигоду від валютних операцій.

Третій варіант — чорний ринок — можна порекомендувати виключно тим, хто готовий ризикнути своїми коштами. Адже його представники працюють нелегально і тому абсолютно не гарантують якості та надійності послуг. Тому всі експерти як один не рекомендують звертатися за обміном на чорний ринок, а радять вибирати банки або обмінники.

Більше про процес конвертації гривень у крони

На актуальний курс чеської крони до гривні в Ужгороді, які по всій країні, впливає рівень її стабільності та популярності. Що в свою чергу пов’язано з економічним станом держави, політичною ситуацією, наявністю боргів та міжнародних зобов’язань, кількістю інвестиції та іншими факторами. Якщо в ході міжбанківських торгів попит на конкретні грошові знаки перевищує пропозицію, то їх вартість зростає. Та навпаки — велика пропозиція при незначному попиті — призводить до падіння ціни на дані грошові одиниці.

Щоб ефективно провести конвертацію одних грошових знаків в інші потрібно:

  1. Деякий час моніторити курс крони, вибираючи найбільш вдалий час для операції. Для цього рекомендується ознайомитись з інформацією на нашому сайті у вигляді наочного графіка динаміки зміни ціни.
  2. Для економії часу скористатися функцією «Повідомити мене», щоб отримати інформацію на свою електронну адресу про досягнення бажаної ціни продажу чи покупки валюти.
  3. Звернутись до нашого обмінника в Ужгороді за адресою вул. Фединця, 21, який працює в зручний час та без вихідних.
  4. Швидко, безпечно і вигідно обміняти чеські гроші на національні купюри.

Якщо у вас є якісь питання або пропозиції, неодмінно телефонуйте. Ми завжди намагаємося йти назустріч побажанням своїх клієнтів. Наша багаторічна праця на ринку валютних операцій та велика кількість задоволених відвідувачів — гарантія 100% якості наших послуг. Ми постійно розширюємо асортимент послуг та доступних валют, дбаємо про безпеку та захист персональної інформації клієнтів. Чекаємо вас в нашому обмінному пункті і завжди готові допомогти вам здійснити вигідну фінансову операцію!