0800330291

Курс євро до гривні в Ужгороді сьогодні

EUR/UAH
 •  

Сучасний світ неможливо собі уявити без обміну валют. Ці фінансові операції необхідні тим, хто планує подорож за кордон, працює в іншій країні або займається валютними інвестиціями. На сьогодні безперешкодний обіг іноземних грошових одиниць є одним з показників вільної, демократичної країни. Однією з найбільш популярних валют в Україні є грошові одиниці Євросоюзу. Тому необхідність перевести євро в гривні в Ужгороді виникає досить часто. 

Гривні в євро: особливості мультивалютних операцій

Актуальний курс євро, Ужгород який дозволяє обміняти легко та швидко, залежить від цілого комплексу факторів. Котирування однієї грошової одиниці відносно іншої визначається в результаті торгів на міжбанківських біржах. 

Серед найбільш вагомих чинників ціни будь-яких грошей варто виділити:

 • стан економіки країни та політична ситуація;
 • величина золотовалютного запасу та кількість валютних інвестицій;
 • наявність міжнародних кредитів та державних облігацій;
 • зміни законодавства країни та облікової ставки Центробанку;
 • воєнні конфлікти та природні катаклізми.

Саме тому курс обміну євро – гривня в Ужгороді та в будь-яких інших містах не є стабільним. Високий попит на грошові одиниці призводить до підвищення їх вартості. І навпаки, перевищення пропозиції над попитом — причина зниження курсу. Таким чином, грошові знаки є звичайним товаром, вартість якого формується за правилами економіки. Але це стосується лише купюр з вільним обігом. Ряд країн встановлюють обмеження на обмінні операції або на категорії осіб, які мають на це право. А деякі взагалі передбачають державне регулювання ціни купюр.

Як вигідно обміняти євро в гривні?

Щоб виконати обмін євро в гривні, потрібно знайти надійну обмінку з вигідним котируванням валют. Наш пункт за адресою вул. Фединця, 21 пропонує своїм клієнтам найкращий рівень послуг. Більше того, всю необхідну інформацію для проведення операції ви можете дізнатися на нашому сайті. Окрім адреси і графіка роботи, тут можна знайти динаміку зміни вартості грошових одиниць. Це дозволить вам завжди бути в курсі стану ринку та своєчасно провести необхідну транзакцію.

Потрібно згадати ще одне місце, де можна провести валютну операцію, — державні та комерційні банки. Однак за багатьма відгуками ці установи відрізняються наявністю лімітів та завищеною вартістю грошових одиниць. Щоб не стикатись з подібними проблемами та не витрачати час на черги багато містян користуються послугами обмінних пунктів. Саме тут можна знайти вигідний курс євро до гривні та швидко і безпечно провести необхідну операцію. 

Ще одна можливість перевести гривні в євро — це звернення до чорного ринку. Але, оскільки існує велика ймовірність стати жертвою шахрайства, цей варіант категорично не рекомендується. Краще звернутися до перевіреного часом та великою кількістю задоволених клієнтів нашого обмінного пункту. Який несе повну відповідальність за якість наданих послуг і безпеку персональної інформації своїх клієнтів. 

Переваги нашої обмінки в Ужгороді

Незаперечними перевагами нашої обмінки є:

 1. Абсолютна надійність та безпечність, захист персональної інформації клієнтів.
 2. Націленість на клієнта, найвигідніші умови, вигідне котирування євро до гривні та інших одиниць.
 3. Широкий асортимент та високі ліміти грошових знаків, наявність навіть достатньо рідкісних валют.
 4. Зручний сайт з оперативною інформацією щодо вартості грошей та динаміки її коливань.
 5. Робота виключно в правовому полі, наявність всіх необхідних ліцензій та дозволів.
 6. Швидке та якісне обслуговування, можливість отримати кваліфіковану консультацію з відповідних питань.
 7. Зручне місце розташування та графік роботи.

Якщо вас цікавить певний рівень ціни грошової одиниці, слід скористатися функцію «Повідомити мене» на нашому сайті. Для цього треба ввести ціну купюри, напрям конвертації та свій е-mail. По досягненню заданого рівня ви отримаєте відповідне сповіщення на свою електронну адресу. Це дозволить зекономити час на відвідування сайтів та моніторинг вартості грошей.

Окрім європейських грошей, ми пропонуємо продати або купити американський долар, британський фунт, польський злотий, угорський форинт, чеську крону та російський рубль. Причому проводимо операцію напряму. Тобто, наприклад, конвертація EUR–USD відбувається без залучення національної валюти. Що дозволяє уникнути подвійної конвертації та зайвих витрат.

Ми завжди підтримуємо самий вигідний курс євро на сьогодні в місті. Тому, скориставшись нашими послугами, ви отримаєте максимальну вигоду від проведеної угоди. Ми працюємо на майбутнє, намагаючись задовільнити всі потреби відвідувачів та зробивши їх своїми постійними клієнтами. Саме тому наша обмінка пропонує найкращі умови та повний перелік необхідних валютних послуг. Приходьте та перевірте це особисто!