0800330291

Курс євро до долару в Ужгороді на сьогодні

EUR/USD
  •  

Закарпаття межує з чотирма країнами Євросоюзу, а тому операції над валютною парою євро-долар здійснюються тут дуже часто. Вони є розповсюдженими як у приватних колах, так і серед суб’єктів підприємницької діяльності. Більшість представників цільової аудиторії з Ужгорода та околишніх міст звертаються для конвертації валют до компанії KIT Group. Адже наша репутація на фінансовому ринку дозволяє виконувати замовлення для будь-якої категорії клієнтів. Обмінні операції здійснюються напряму без подвійної конвертації з залученням гривні, тому споживачі не переплачують надлишкові комісії. До того ж, вказані на сайті котирування не містять прихованих платежів, на відміну від багатьох банківських установ та вуличних обмінників.

Від чого залежить курс євро до долара?

Згідно з економічними закономірностями, курс євро до долара на міжнародному валютному ринку визначається наступними факторами:

  • президентські та парламентські вибори в США та провідних країнах (ЄС) або в самому Євросоюзі в цілому;
  • підписання угод та міжурядових програм про сумісний розвиток окремих секторів економіки;
  • публічні заяви політичних діячів чи провідних експертів;
  • політичні стосунки між країнами, що охоплюють спільні інтереси в економіці.

На думку експертів, сьогодні найкраща нагода для отримання прибутку на різниці валют через велику кількість геополітичних подій. Серед останніх можна назвати: послаблення торгового конфлікту між США та Китаєм, підписання контракту про постачання російського газу до Європи, американські санкції відносно компаній, залучених до прокладення трубопроводу в рамках проекту «Північний потік-2», тощо.

Як відстежувати котирування євро-долар на ринку?

Звичайно, ви можете зайти на сайт будь-якого брокера і там моніторити курс долара до євро. Потім обрати найкращий момент для обміну валют на найвигідніших умовах. Але таке заняття відбирає чимало вільного часу, та й чекати слушної нагоди можна дуже довго.

В якості альтернативи компанія KIT Group пропонує функцію власної розробки під назвою «Стежити за змінами». Цей інструмент позбавляє необхідності вести моніторинг біржових сайтів та шукати обмінники в пошуках найкращого курсу. Достатньо зайти у відповідну вкладку на нашому ресурсі та заповнити поля: email і бажану вартість валюти. Також не забудьте обрати напрямок обміну – купівля чи продаж. Коли крос курс євро-долар в Ужгороді буде на оптимальному для вас рівні, на вказану електронну скриньку одразу ж надійде сповіщення.

Інший сервіс має назву «Динаміка курсу». Його не можна назвати унікальним, але він теж має попит. У відповідному розділі зображується графік, котрий демонструє рух валютної пари за останній день чи поточний тиждень. За допомогою цієї інформації ви зможете спрогнозувати поведінку активів на найближче майбутнє.

Перелічені послуги є безкоштовними незалежно від подальшого рішення щодо конвертації. До того ж, вам не потрібно проходити реєстрацію на сайті.

Порядок обміну євро до долара в Ужгороді

Компанія KIT Group працює за наступною схемою:

  1. Консультація в оператора. Для початку варто зателефонувати до нашого офісу, щоб переконатись у можливості обміну валют за необхідним напрямком.
  2. Зустріч в офісі. У разі наявності необхідної суми клієнт створює заявку та вказує приблизний час візиту.
  3. Переказ грошей. Цей пункт стосується тих замовників, яким сподобався наш крос курс долар-євро в Ужгороді, але вони не мають готівки. Ми пропонуємо альтернативний варіант у вигляді безготівкового переказу. У випадку з парою EUR-USD до оплати приймаються банківські картки та електронні гаманці WebMoney, AdvCash, Perfect Money. Запит створюється на сайті партнера Obmenat, оскільки наш веб-ресурс не передбачає відповідної форми. Для здійснення операції не обов’язково проходити реєстрацію, вона потрібна лише для участі в реферальній програмі.
  4. Перевірка грошей. Наш представник перераховує кошти, після чого клієнт власноруч перевіряє суму. Угода вважається виконаною лише після сканування банкнот за допомогою ультрафіолетового приладу, котрий підтверджує оригінальне походження грошей.

Ми гарантуємо не лише вигідний курс євро-долар, а й безпеку транзакцій. Всі свідчення про клієнтів зберігаються в надійно захищеній базі та не надаються стороннім особам. Компанія KIT group працює згідно з українським законодавством, адже має усі необхідні ліцензії та інші дозвільні документи. Додатковим підтвердженням нашої надійності є наявність власного офісу. До того ж, адреса приміщення зазначена в установчих документах. Здійснення транзакцій в стаціонарному пункті обміну свідчить про те, що організація відкрита перед клієнтами та їй нічого приховувати від органів контролю. До речі, офіс має зручне розташування для усіх мешканців Ужгорода.