0800330291

Курс угорський форинт до гривні в Ужгороді на сьогодні

HUF/UAH
  •  

Ужгород є столицею Закарпатської області і найменшим обласним центром. Саме місто є туристичною меккою, історичним і культурним центром, який приваблює як українських, так і зарубіжних туристів. Розташований він практично на кордоні зі Словаччиною та Угорщиною, тому цілий рік містечко відвідують гості з цих країн. Така особливість привела до того, що виникла особлива потреба в збільшенні кількості банків і пунктів обміну, в яких можна обміняти угорський форинт. Курс форинта в Ужгороді користується таким же попитом, як і польський злотий, чеська крона, євро. Економіка Угорщини орієнтована на промислове виробництво та експорт місцевих товарів. Завдяки такій політиці уряду довгий час вдається зберігати стабільний курс валюти - угорського форинта.

Переваги обміну форинта на чорному ринку

Незважаючи на постійний приплив іноземної валюти, не всі банки готові обміняти угорські форинти на гривні, так як в їх касах немає цієї валюти в достатній кількості. Крім того, в банківських організаціях курс форинта до гривні в Ужгороді буває не привабливим для обміну, також не варто забувати про банківські черги, ліміти та інші незручності. У зв'язку з цим багато людей вважають за краще міняти гроші в пунктах обміну або на чорному ринку.

Чорний ринок, незважаючи на своє напівлегальне існування, активно пропонує свої послуги українцям. Тут обмін іноземної валюти відбувається за більш вигідним курсом, ніж в банках. Це відбувається завдяки великій конкуренції в цій сфері і необхідністю втримати клієнта. До інших плюсів обміну на чорному ринку можна віднести:

  • відсутність комісії;
  • залишаються ліміту по добовим операціями;
  • збереження конфіденційності.

У валютних запасах тіньових ринків є будь-які валюти світу, включаючи HUF. Однак тут є і свої недоліки. Наприклад, є ризик отримати фальшиві купюри або недорахуватися все суми, особливо, якщо обмін відбувається на вулиці або приміщеннях, де немає обладнання для рахунку і перевірки купюр на справжність.

Курс валюти форинта в Ужгороді буде цікавий всім, хто збирається відвідати Угорщину, займається бізнесом у цій країні, купує акції на фондовому ринку або просто обмінює валюту з метою диверсифікації своєї валютної корзини. Найбільш часто валюта зустрічається в котируваннях з американським доларом і рублем, саме на цих валютних парах виходить добре заробити. Завдяки середній волатильності HUF отримувати прибуток від спекуляцій можна в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Форинт - гривня: про гроші

І гривня, і форинт мають багатовікову історію і відносяться до найстаріших грошовим одиницям Європи. HUF є офіційною валютою Угорщини, тут не можна розраховуватися іншими валютами, виняток - великі супермаркети, там на касах можливий розрахунок в євро. Форинти отримали свою назву завдяки італійській Флоренції, саме там в 13 столітті почалося карбування перших золотих флоринів. Довгий час ними називалися всі гроші, яким розплачувалися на території Угорщини.

Оновлений форинт з'явився вже після Другої світової війни. Він складався з 100 філерів, які з часом вийшли з обігу. Після гіперінфляції пенго в 1945-1946 рр форинт знову почали використовувати. Він був досить стабільним кілька років, але потім почав втрачати свою купівельну спроможність. У 2001 році форинт став вільно конвертованою одиницею. Було заплановано, що HUF вийде з обігу до 2012 року, але через політично-економічних інтересів уряду цього досі не сталося.

Витоки української гривні ведуть ще з часів Київської Русі, тоді вони були в вигляді обручів, бус і браслетів з дорогоцінних металів. З 13 по 20 століття Україна зазнавала нападів сусідніх князівств, країн, тому тривалий час у нас не було єдиної грошової системи і в ходу були різні валюти. Тільки в 20 столітті, коли країна стала незалежною, гривня знову стала єдиною національною грошовою одиницею. Гривня всі свої роки була сталевою валютою, якщо порівнювати з валютами інших країн.

Курс форинта до гривні в Ужгороді: вигідні умови

Курс валют форинт-гривня в Ужгороді може бути вигідним, головне - знайти перевірений пункт обміну з ліцензією і позитивною репутацією. У різних пунктах курс обміну форинта на гривню буде відрізнятися. Порівняти доступні пропозиції можна в інтернеті. Багато компаній мають свої ресурси в інтернеті, що дуже зручно. На міжнародному валютному ринку грошовий знак Угорщини відносять до розряду екзотичних валют. Це означає, що покупка і продаж форинта в Ужгороді відбувається не часто, а працюють з ним тільки досвідчені трейдери.

Щоб поміняти форинти на гривню потрібно ще знайти обмінний пункт, який буде мати зручне розташування, щоб до нього можна було зручно дістатися з будь-якої частини міста. Також важливо, щоб в касах обмінника була необхідна валютна пара, сучасне обладнання для перевірки справжності купюр, а також кваліфікований персонал.

Де краще перевести угорські купюри в українські та навпаки?

Не всі банки працюють з цією валютою, тому рекомендуємо звертатися до нас. В обмінному пункті Кіт Груп доступний вигідний курс форинта в Ужгороді. Відділення працює щодня, без вихідних. Цілі обмінника наступні:

  • швидке якісне обслуговування;
  • продаж і обмін різних грошових одиниць;
  • мінімальна курсова різниця для вигідною конвертації;
  • завжди актуальний курс валют;
  • можливість створити електронну заявку на обмін форинта і зафіксувати курс на півгодини;
  • захист конфіденційності клієнтів.

На сайті обмінника відображається зручний графік, який відображає актуальні зміни вартості валюти протягом минулого тижня. Також тут можна дізнатися курс американського долара, євро, британського фунта, польського злотого, російського рубля. Ми гарантуємо прозорий і швидкий обмін будь-якої валюти.