Курс угорський форинт до гривні в Ужгороді на сьогодні

HUF/UAH
  •  

Ужгород — прекрасне, старовинне місто, розташоване біля самого західного кордону України. Велика кількість історичних пам’яток та близькість до інших країн приваблює сюди велику кількість туристів. А це, як правило, пов’язане з необхідністю валютних послуг. Обміняти угорський форінт до гривні можна в банківських установах та обмінних пунктах. 

Проте, часто в банківській касі не виявляється необхідної суми або ваші потреби перевищують встановлений ліміт. Саме тому більшість віддає перевагу обмінкам. Тим більше, що вони зазвичай пропонують більш цікавий валютний курс. Це відбувається завдяки великій конкуренції в цій сфері та необхідністю утримати клієнта.

Форинт – гривня: про гроші

Обидві валюти — форинт, гривня — мають досить давнє походження. Наразі угорський форинт є офіційним платіжним засобом Угорщини. Його назва походить від відомого італійського міста Флоренція, де в 1252 році в обіг увійшли золоті монети — флорини. В Угорщині подібні гроші почали використовувати в 1325 році. А оновлений форинт з’явився вже після Другої світової війни — в 1946 році. Він складався зі 100 філлерів, які з часом вийшли з обігу. Грошові одиниці країни почали знецінюватись на початку 90-х років разом з переходом до ринкової моделі економіки. А в 2001 році їх було оголошено вільно конвертованими одиницями. 

Українська національна валюта — гривня — ділиться на 100 копійок. Її назва походить від стародавньої нашийної прикраси — «гриви». Етимологи вважають, що це пов’язано, в тому числі, зі звичаєм використовувати монети для виготовлення обручів, намиста та браслетів. Перші срібні та мідні гривні мали поширення ще за часів Київської Русі. 

Сучасна купюра увійшла в обіг восени 1996 року під час грошової реформи. Наразі це єдиний законний платіжний засіб в Україні. Графічним символом наших національних грошей є рукописний варіант першої літери їх назви та дві паралельні горизонтальні лінії. Другий елемент повинен втілювати ідею стабільності грошових одиниць.

Форінт – гривні: вигідний курс

Щоб максимально виграти на обмінній операції необхідно:

  1. Знайти надійний обмінник з вигідним курсом форінт – гривна та інших грошей.
  2. Вибрати оптимальний момент для проведення фінансової транзакції.
  3. Визначити необхідну суму для конвертації та звернутись в обмінку.

Оскільки курс форинт – гривня в різних місцях відрізняється, вибір правильної установи — найважливіша умова вдалої угоди. Його можна зробити, особисто обходячи всі обмінки міста, що займе багато часу та й взагалі майже неможливо. Або використати більш зручний спосіб — пошук в мережі інтернет. При цьому потрібно звернути увагу на наявність реального стаціонарно обмінного пункту та позитивних відгуків клієнтів. Також важливо, щоб обрана установа працювала легально. Підтвердженням цьому має бути вільний доступ до реєстраційних документів та ліцензії на її діяльність.

Крім того важливе зручне розташування обмінки, щоб до неї було легко дістатися з будь-якого куточка міста. Це дозволить вам зекономити свій час та зробить обмін простим й комфортним. Ще однією умовою надійного міста обміну є великий асортимент валют та значний обмінний фонд. А також сучасне обладнання та кваліфікований персонал.

Де краще перевести угорські купюри в українські та навпаки?

Найбільш вигідний курс форинта до гривні та оптимальні умови ви знайдете в нашій обмінці за адресою вул. Фединця, 21. Відділення працює за зручним розкладом — кожен день, без вихідних. 

Основними цілями нашої компанії є:

  • якісне, швидке та професійне надання послуг з покупки, продажу та обміну різноманітний грошових знаків;
  • встановлення вигідних котирувань, що забезпечує зростання загальної кількості операцій;
  • закладання мінімальної курсової різниці для гарантованої взаємної вигоди від конвертації;
  • надійний захист персональних даних клієнтів, максимальне врахування всіх їх побажань.

Наші спеціалісти розробили сучасний сайт, де можна попередньо відстежити коливання ціни обраних грошових знаків. Це дозволить прийняти зважене рішення про момент конвертації. Зручний графік, при цьому, демонструє актуальні зміни вартості валюти на протязі минулого тижня та доби. Тут же є можливість ознайомились з ціною американського долара, євро, британського фунта, польського злотого, чеської крони, російського рубля та грошових одиниць інших країн. Таким чином, якщо ви займаєтесь валютними інвестиціями, то ми допоможемо вам постійно залишатися в курсі останніх змін котирувань.

За номером телефону, вказаним на сайті, ви завжди можете уточнити наявний ліміт будь-яких коштів. А також домовитись про конкретний час проведення операції, або потребу в конкретних купюрах. Це дозволить ще більш пришвидшити процес обміну. Ми гарантуємо чесні і прозорі правила роботи і чекаємо нових і постійних клієнтів!