• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Обмінний курс Злоті і Гривня на сьогодні

PLN/UAH
 •  
Грошові перекази

Грошові перекази - можливість відправити гроші по країні без використання банківських карт. У «KІТ Груп» можна оперативно, без черг і комісій вислати гроші родичам, друзям, колегам по бізнесу. Одержати переказ можна в найближчому відділенні Kit Group, а також на банківську карту або рахунок.

Наші переваги:

 • конфіденційність і захист персональних даних;
 • прийом зношених купюр;
 • ліцензія НБУ;
 • багаторічний досвід роботи з клієнтами;
 • мінімальна комісія при переказах;
 • постійна консультаційна підтримка.

У нашому офісі ви можна перерахувати гроші за пару хвилин, достатньо заповнити заявку. Дізнатися умови переведення та іншу інформацію можна на нашому сайті. У Kit Group термінові грошові перекази здійснюються без відкриття рахунку. Завдяки Ліцензії всі наші операції безпечні і легальні.

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону +380668903770 для уточнення деталей.

Графік роботи: Пн-Пт 9:00-19:00

Online обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту.

Висока активність обміну за напрямком злотий-гривня в Ужгороді здебільшого зумовлена наявністю спільного кордону між Закарпаттям та Польщею. Близьке розташування регіону сприяє активному потоку трудової міграції, налагодженню тісних торгових та культурних стосунків. Велику роль також відіграє безвізовий режим з Євросоюзом та стрімкий розвиток транспортної інфраструктури. Завдяки позитивним змінам кожен охочий мешканець регіону має можливість швидко перетнути кордон та опинитись в сусідній країні. Великий попит на конвертацію валют супроводжується високою конкуренцією серед обмінників. Одне з провідних місць в Закарпатті та Україні у цій сфері зокрема посідає компанія KIT group.

Чим пояснюється вигідний курс злотого до гривні в нашому сервісі?

Запропонований нами курс злотого до гривні є одним з найкращих в країні, що зумовлено наступними чинниками:

 • Прозора діяльність. Ми маємо статус обмінника та не виступаємо посередниками, а тому не встановлюємо додаткові комісії та інші приховані платежі. У цьому легко переконатись, підрахувавши остаточний об’єм фінансової операції на основі вказаних на сайті котирувань;
 • Багаторічна діяльність. За роки роботи на фінансовому ринку ми встигли заробити собі гарну репутацію та досягли великих об’ємів щоденних торгів. Тому якщо вас цікавить злотий, курс не потрібно дивитись на чорному ринку. Ми пропонуємо не менш вигідні умови, але при цьому підпорядковуємось українському регулятору. Завдяки солідним резервам задовольняємо потреби широкого кола клієнтів – від пересічних громадян до представників середнього бізнесу;
 • Актуальні котирування. Наш сервіс не заробляє на різниці валют. Вказані на сайті показники оновлюються в режимі реального часу синхронно з торгами на міжнародному ринку. Тому якщо ви залишите заявку прямо зараз, курс злотих до гривні не відрізнятиметься від вказаного на веб-ресурсі.

Як вгадати з курсом злотого?

За наявності часу для очікування ви можете скористатись нашою безкоштовною функцією «Стежити за змінами». Від клієнта нам потрібен лише прийнятний курс валют та адреса електронної скриньки для зворотного зв’язку. Коли ціна досягне оптимальної для вас позначки, на email одразу ж надійде відповідне сповіщення.

Завдяки цьому сервісу вам не потрібно порівнювати показники в інших обмінниках та навіть користуватись біржовою аналітикою. Якщо бажаєте подивитись динаміку руху валют за останній день чи тиждень, зайдіть до розділу «Динаміка курсу». Інформація надається у вигляді зручного графіка, котрий легко читати навіть новачку.

Не забувайте також про основні чинники, що визначають котирування на міжнародному ринку. Зокрема, слідкуйте за останніми прогнозами провідних експертів,політичними подіями в Україні та Євросоюзі.

Переваги обміну злотих в гривні в Ужгороді у нас

Приватні особи та суб’єкти підприємницької діяльності віддають перевагу обміну за напрямком злотий-гривня в Ужгороді за допомогою нашого сервісу не лише через фінансову вигоду. Клієнти також знають KIT group як надійну організацію, що підтверджується багатьма факторами:

 • наявність ліцензій, сертифікатів та іншої документації, що дозволяє на законних підставах здійснювати операції з конвертації валют;
 • кошти надаються покупцю лише після остаточного перерахунку та перевірки за допомогою ультрафіолетового пристрою (за необхідності замовник використовує власний прилад);
 • за замовчуванням операції здійснюються у нашому офісі, обладнаному камерами відеонагляду та тривожними кнопками на випадок аварійних ситуацій.

Адреса нашого офісу зазначена в установчих документах, що також підвищує довіру клієнтів до організації. Завдяки зручному розташуванню обмінного пункту ви зможе придбати чи продати іноземну валюту протягом робочого дня в будь-який час. До того ж, ми працюємо щоденно без перерви на вихідні та свята. Але зверніть увагу на різницю в тривалості робочого дня.

Як подати заявку на обмін гривні на злотий?

Щоб обміняти злотий в гривню або навпаки, зателефонуйте нашому оператору. Ця формальність дозволить вам переконатись у наявності необхідної суми в резервах. Адже часом через сезонні чинники попит на PLN/UAH стрімко зростає, що може позначитись на термінах виконання транзакції.

У разі можливості здійснити операцію сьогодні, наш менеджер запропонує завітати до офісу для виконання угоди. Якщо не маєте готівки, можете перерахувати гроші на банківську карту, але завчасно погодьте цей варіант з оператором. Клієнтам, котрим сподобався курс злотого до гривні в Ужгороді, ми зарезервуємо потрібну суму за поточними котируваннями. Така послуга стане у пригоді у разі потреби залишити Закарпаття на деякий час. В якості альтернативи можемо спрямувати заявку в інший обласний центр, адже компанія KIT group має представництва більш ніж в 10-х містах України.