0800330291

Курс долара в Ужгороді сьогодні

USD/UAH
  •  

Завдяки стабілізації української економіки курс долара в Ужгороді та країні зокрема поступово покращується для населення. А тому чимало людей знов починають запасатися американською валютою для придбання автомобіля, нерухомості чи приміщення для відкриття бізнесу. Чимала частка наших клієнтів припадає на мандрівників, котрі перед подорожжю до інших країн надають перевагу купівлі іноземних активів на батьківщині. Адже закордонні обмінники часто встановлюють великі комісії та закладають в котирування приховані платежі. Непоодинокі випадки, коли туристи втрачали на додаткових зборах до 10-15% від загальної суми. Особливо це стосується країн, де USD не є національною валютою для розрахунку, але його приймають до оплати. Тому радимо не вагатися, а обміняти гроші в нашому сервісі. До того ж, ми маємо зручне розташування для мешканців усіх районів Ужгорода. 

Як купити долар в Ужгороді на найкращих умовах?

Щоб купити долар в Ужгороді, необхідно скористатись послугами компанії KIT group. Ми передбачили для вас усі необхідні умови для зручного, безпечного та вигідного обміну:

  • Прозорий курс. Котирування на сайті оновлюються в режимі реального часу відповідно до ситуації на міжнародному валютному ринку та не містять прихованих комісій. Зазначена вартість є остаточною;
  • Наявність офісу. Обмінні операції здійснюються у нашому приміщенні, адреса якого зазначена в установчих документах. Далеко не кожна організація, що працює на ринку конвертації валют, має у розпорядженні власний офіс, а не звичайний МАФ;
  • Дозвільна документація. Якщо ви шукаєте найвигідніший долар, чорний ринок не кращий варіант для обміну валюти. Адже подібні організації не працюють на законних підставах та часто мають сумнівну репутацію. Щоб мати гарантію захисту згідно з українським законодавством, звертайтесь в компанію KIT group. Ми маємо усі необхідні документи, котрі дозволяють нам вести діяльність на валютному ринку;
  • Щоденна робота. Запити приймаються цілодобово, а кошти видаються щоденно, навіть у вихідні та святкові дні.

Стандартні умови співпраці передбачають придбання або продаж валют у готівковій формі. Якщо у вас немає реальних грошей, ви можете перевести долар в гривні за допомогою банківської карти чи електронних платіжних систем: WebMoney, Perfect Money, AdvCash та ін. На сайті компанії KIT group відсутня форма для подачі онлайн-заявки, тому пропонуємо створити запит на веб-ресурсі партнера Obmenat. Його інтерфейс простий та зрозумілий, що унеможливлює виникнення проблем навіть у новачків. Вам не потрібно навіть проходити реєстрацію. Просто виберіть напрямок обміну та вкажіть: ім’я та прізвище, номер картки чи гаманця, суму та контактний номер телефону. Ми розуміємо, що для професійних трейдерів навіть невелика зміна курсу валют, (долара це особливо стосується) може привести до різних наслідків. Тому наші оператори реагують на заявки оперативно.

Порядок проведення обміну гривні на долар

Для виконання фінансової операції можете одразу завітати до нашого офісу чи заздалегідь забронювати суму зручним способом. Другий варіант є оптимальним для клієнтів, котрим необхідно здійснити транзакцію на велику суму. Адже краще завчасно переконатися у можливості виконання операції в повному обсязі. 

Якщо наші резерви розраховані на зазначену суму, пропонуємо відвідати офіс в будь-який зручний час протягом робочого дня. Замовників, котрі не встигають забрати гроші в день звернення, просимо попередити завчасно. Адже якщо вас цікавить долар, курс його постійно змінюється. Ми зарезервуємо за вами зазначену суму з урахуванням початкових умов. Звичайно, різниця у вартості валют протягом дня змінюється лише на кілька копійок, але вона є дуже відчутною при обміні у великих об’ємах.

Під час зустрічі в офісі ви перерахуєте всю суму та перевірите банкноти за допомогою ультрафіолетового приладу. Завдяки цьому пристрою наші клієнти завжди впевнені в оригінальному походженні грошей. На завершальному етапі ви забираєте кошти, після чого угода вважається виконаною.

Як знайти вигідний курс валют долар в Україні?

Скористуйтесь функцією «Стежити за змінами». Для цього потрібно вказати лише три параметри:

  • Напрямок обміну – долар в грн або навпаки;
  • Оптимальна вартість, за якою ви готові купити чи продати гроші;
  • Адреса електронної скриньки та зворотного зв’язку.

На вказаний email одразу надійде повідомлення про підвищення або зниження вартості активів до необхідної позначки. Аби не втратити чудову нагоду, радимо одразу зателефонувати та подати запит. 

Інша опція отримала назву «Динаміка курсу». Вона являє собою зручний графік, котрий демонструє рух валютної пари за поточний день або останній тиждень. Завдяки точним даним спостереженням ви зможете спрогнозувати котирування на найближчий час та обрати найкращий момент для обміну пари долар-гривня в Ужгороді в нашому сервісі. Котирування прив’язані до міжнародного валютного ринку, тому кожен охочий матимете змогу завжди тримати руку на пульсі та бути в курсі поточної ситуації.