Курс рубля в Ужгороді сьогодні

Не дивлячись на велику віддаленість Закарпаття від Росії, мешканці Ужгорода та околишніх міст доволі часто обмінюють рублі в гривні або проводять зворотній обмін. Так історично склалося, що чимало місцевих фахівців їздять до РФ у якості трудових мігрантів, а значна частина з них залишається проживати в сусідній країні на постійній основі. Багато закарпатців отримують з-за кордону матеріальну допомогу від своїх родичів, котрі осіли на російських землях ще за радянських часів. Але в Україні RUB має статус іноземної валюти та не може використовуватись до сплати товарів чи послуг в офіційних установах. Тому радимо звернутись до компанії KIT Group, щоб обміняти гроші за найвигіднішим курсом.

Обмін рублів в гривні в Ужгороді на найкращих умовах

Щоб обміняти рублі в гривні в Ужгороді за найвигіднішими котируваннями, скористуйтесь нашою функцією «Стежити за змінами». З назви зрозуміло, що ця опція передбачає автоматичне відстеження вартості валют на міжнародному ринку. Але роль клієнта у цьому процесі є мінімальною. Користувачу достатньо створити запит та вказати в ньому наступні свідчення:

  • котирування валют, які є прийнятними для вас;
  • адресу електронної пошти для зворотного зв’язку (уважно перевірте правильність введення);
  • напрямок конвертації – придбання чи продаж.

Після створення запиту ви можете займатись своїми справами. Система автоматично відправить на email повідомлення про досягнення необхідної позначки. Щоб обміняти рубль в гривню за вказаним курсом, радимо одразу завітати до нашого офісу або зателефонувати за вказаним на сайті номером. Якщо у вас немає можливості отримати кошти саме зараз, повідомте про це нашому оператору. Ми віддамо гроші в будь-який день або спрямуємо заявку в інше місце. До вашого відома, мережа компанії KIT group охоплює понад 10 обласних центрів України – Львів, Івано-Франківськ, Київ, Харків, Одеса, Дніпро та ін.

Чому у нас найвигідніший курс рубля до гривні?

Наш сервіс пропонує найкращі котирування завдяки багаторічній та плідній роботі на валютному ринку. За весь час діяльності організації вдалось закріпити за собою статус надійного обмінника. Покупці та продавці валют нам довіряють, тому ми задовольняємо потреби усіх категорій клієнтів – від приватних осіб до суб’єктів підприємницької діяльності.

На відміну від багатьох інших організацій, KIT group є обмінним сервісом, а не посередником між банками та споживачами. Тому клієнти мають змогу провести обмінні операції без додаткових переплат. До того ж, ми конвертуємо рубль в гривні в Ужгороді за прямим курсом, котрий не містить прихованих комісій. Завдяки цьому ви гарантовано отримаєте ту суму, котру побачите на калькуляторі після самостійного підрахунку на підставі зображених на сайті котирувань.

Чи безпечно обмінювати рублі в гривні за допомогою нашої компанії?

Не хвилюйтесь стосовно своїх активів, оскільки обмінний сервіс дотримується сучасних правил безпеки та працює на офіційних підставах:

  • Перевірка коштів. По-перше, угода вважається завершеною лише після отримання клієнтом суми у повному обсязі. По-друге, усі банкноти перевіряються за допомогою ультрафіолетового приладу у присутності замовника;
  • Дозвільна документація. Наша компанія руйнує стереотипи про те, що курс рубля на чорному ринку є найбільш вигідним. Адже ви самі можете звірити наші котирування з пропозиціями сумнівних організацій. До того ж, компанія KIT group має у розпорядженні всі необхідні документи для ведення діяльності на законних підставах;
  • Обмін в офісі. Нам немає що приховувати від клієнтів, а тому операції здійснюються в нашому офісі. Всі приміщення обладнані сучасними системами відеонагляду, а це унеможливлює обман чи інші протиправні дії. За необхідності ми можемо привезти гроші до вас додому або зустрітись на нейтральній території. Але після попередньої узгодженості з представником;
  • Конфіденційність свідчень. Всі відомості про учасників угоди зберігаються в суворій таємниці. Ми можемо надати інформацію правоохоронним органам, але при наявності вагомих доказів причетності клієнта до незаконної діяльності.

Зазвичай обмін рубля в гривню в Ужгороді та у зворотному напрямку відбувається готівкою. Та за необхідності кожен охочий може переказати кошти на банківську картку чи електронні платіжні системи. Компанія KIT group приймає до оплати WebMoney, QIWI та Yandex.Money. Але щоб створити відповідний запит, необхідно зайти на сайт партнера Obmenat та вказати: реквізити, ім’я та прізвище, контактний номер телефону. Через деякий час наш оператор зателефонує для узгодження умов угоди.

У разі сплати готівкою радимо просто зателефонувати, аби дізнатись про наявність необхідної суми в наших резервах. Якщо виконати операцію сьогодні неможливо, менеджер сповістить про появу необхідного об’єму коштів згодом.